פיתוח תוכנה לעסקים

על מנת לנהל באופן שוטף, יעיל, חכם ומוצלח בית עסק, יש צורך בפתרונות פיתוח תוכנה טובים, המותאמים באופן אישי לצרכים הספציפיים של החברה או הארגון. מדובר בפתרונות פיתוח תוכנה לעסקים כפי שיש למחשבת להציע ללקוחותיה. החברה מתמחה בפיתוחי תוכנה בהתאמה אישית המבוססים באופן אופטימאלי על מסד נתונים ייעודי לצרכיו הייחודיים של הארגון. חברתנו שמה את הלקוח במקום הראשון ומספקת לו מענה מקצועי, יעיל, מדויק ומקיף.

 

פיתוח תוכנה

ברשות חברת מחשבת מצויים כל הכלים והיכולות על מנת לפתח תוכנות, העונות באופן מדויק לצרכי ומאפייני ארגונים וגופים במשק, בכל מסגרת עבודה ובכל קנה מידה. אנו מתמחים בפיתוח תוכנות עם ממשקים אינטרנטיים, ניהול קשר לקוחות, פיתוח מערכות מידע, מערכות קליינט סרבר, וכן פיתוח ממשקים עבור עבודה עם בסיסי נתונים.

 

פיתוח תוכנות בהתאמה אישית

יש לנו את כל הידע, הניסיון והיכולות על מנת לפתח תוכנות בהתאמה מלאה לצרכיו המגוונים והייחודיים של כל בית עסק. מדובר למשל בתוכנות לצרכי מכירה שיווק, תוכנות ניהול מלאי או תוכנות לניהול כספים וגבייה. יתרה מכך, אנו מספקים פתרונות העונים במדויק למאפייני בית העסק ופעילותיו. כך לדוגמא, ביכולתנו לפתח תוכנה עבור ניהול קורסים לבית ספר או מכללה או לניהול מינויי קנטרי קלאב או מכון כושר, בתי השקעות ועורכי דין.

 

הליך פיתוח תוכנת עסקים

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית הינו הליך מסודר ומאורגן המורכב ממספר רכיבים ושלבים אלמנטאריים. העיקריים שבהם הינם:

 

פיתוח מערכות מידע

כחלק מהתמחות חברתנו, אנו גם מפתחים מערכות מידע לחברות וארגונים עבור רשתות מחשבים פנימיות, פיתוח תוכנות ניהול תהליכים, ועבור צרכי עבודה און ליין דרך האינטרנט. בביצוע פיתוחים אלו אנו נעזרים בקשת רחבה של כלים וטכנולוגיות מתקדמות, הכוללים גם אינטגראציה ועבודה מול ועם מערכות מידע נוספות הקיימות בארגון.

 

שירותי פיתוח תוכנות לעסקים

להזמנת שירותי פיתוח תוכנות לעסקים ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם חברת מחשבת על ידי השארת פרטים באתר, או כתיבת מייל לכתובת sales@machshevet.com ואנו נחזור אליכם בהקדם.