תוכנה לניהול

חברת מחשבת מתמחה במתן פתרונות ניהול מקיפים לארגונים, הממצים את יכולות וצרכי הניהול שלהם באופן מרבי. את פתרונות הניהול אנו מספקים החל משלבי ההיכרות והייעוץ הראשוניים, דרך שלבי יישום והטמעת המערכות בעסק בהצלחה, ועד למתן שירותי תמיכה מלאים ומקצועיים. מדובר בפתרונות פיתוח תוכנה לניהול המוענקים עם התאמה אישית מלאה לצרכי ומאפייני העסק, הכוללים גם פיתוח erp מערכות לכל סוג של ארגון, בכל תחום עיסוק במשק, ובכל קנה מידה של פרויקט. 

 

מערכות erp לצרכי שליטה וניהול עסקים

עם erp מערכות שאנו מפתחים, כל בעל עסק ומנהל יזכה לשליטה מלאה בניהול כלל הארגון ומחלקתו בפרט. מדובר במערכות שיקנו יכולת להגיע באופן אפקטיבי לפרטי הפרטים של כל פעולה ומשימה, בין אם של הליכים כלל ארגוניים או של הליכים המתקיימים במחלקות מסוימות. אמצעים אלו של שליטה וניהול יאפשרו לתכנן באופן נכון ומדויק את משאבי החברה, יתרמו להגברת יעילות ותפוקת עובדיה ומנהליה, ויאפשרו לארגון להגשים את יעדיו ומטרותיו באופן מפוכח, מושכל ומוסדר.

 

מאפייניה ויתרונותיה של מערכת ERP

מערכות Enterprise Resource Planning System )ERP  )שאנו מתכננים ומפתחים עבור חברות וארגונים, הינן מערכות מידע מתקדמות המעבדות את כל נתוני העסק. בתוך כך, הן מותאמות באופן אישי לצרכי הארגון ומממשות את ייעודן באמצעות שיתופי פעולה בין צוותי הפיתוח שלנו לצוותים מטעמו של הארגון. זאת, עד להגעה לגרסא מתאימה ועדכנית של המערכת אשר מקיפה ומטפלת בכל צרכי ניהול הארגון, לרבות ניהול קשרי לקוחות, שיווק, כספים וגבייה, לוגיסטיקה ותפעול. מערכות המידע מעניקות ממשק אחיד לכל הארגון, כאשר את נתוניו ניתן לאחסן ולנהל באופן שוטף, לעבד לכדי דוחות, עם גיבויים תקופתיים אוטומטיים, וכל זאת באופן קל, יעיל, מהיר ונוח.

 

הטעמת מערכות ERP

כל מערכת ERP שאנו מתכננים ומפתחים באופן ייעודי מובילה גם להליכי הטמעה מקצועיים, שלמים ומקיפים. לשם כך, נדאג להעניק לאנשי החברה הדרכה אודות אופן השימוש הנכון במערכת. כמו כן, במקרים רבים הליכי הטעמה אלו מלווים את הארגון למשך שנים רבות, במטרה להבטיח באופן מסודר וקבוע את פעילותו התקינה והשוטפת. בנוסף לכך, חברתנו מעניקה עבור מערכות המידע שהיא מפתחת ומטמיעה גם שירותי תמיכה טכנית מלאים. עוד יש לציין כי ניתן לשדרג ולעדכן  את מערכות ה-  ERPבהתאם לצרכים משתנים של החברה, המלווים כמובן גם בהדרכות ושירותי הטמעה תואמים.

 

הזמנת פיתוח והטמעת מערכת ERP

להזמנת שירותי פיתוח והטמעת מערכת ERP בהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם חברת מחשבת. השאירו את פרטיכם באתר או כתבו מייל לכתובת sales@machshevet.com, ואנו נחזור אליכם בהקדם  עם מידע נוסף בנושא.