פיתוח מערכות

מחשבת מספקת שירותי פיתוח מערכות מידע אירגוניות לעבודה און ליין ברשת האינטרנט או על גבי רשת מחשבים פנימית ובניית תוכנות לניהול תהליכים באירגון. אנו עושים שימוש במגוון טכנולוגיות וכלים מתקדמים, כולל אינטגרציה עם מערכות מידע נוספות.

מהי מערכת מידע?

מערכת מידע אירגונית היא תוכנה העובדת און ליין (וובית) או ברשת המחשבים הפנימית של האירגון ומטרתה לארגן ולנהל בצורה נוחה ושוטפת את כל המידע באירגון. מערכות מידע מגיעות בהרכבים וגדלים שונים על פי צרכי הלקוח והן מותאמות לגופים העושים בהם שימוש, בין אם אלו חברות עסקיות, מוסד אקדמי, אירגון פיננסי או כל גוף אחר.

ניהול מערכות מידע נוגע למספר נקודות מפתח:

כיצד מורכבת מערכת מידע?

 

מערכות מידע מבוססות על מספר שכבות שלכל אחת מהן משמעות שונה והשפעה על תהליכי העבודה והפעילות באירגון.

 

השכבות של מערכת מידע הן:

 

כיצד משלבים מערכת מידע באירגון?

 

מערכת מידע לאירגון אמורה להיות כזו התפורה לפי הצרכים שלו לאחר מספר פגישות והתאמות בין צוות הפיתוח וצוות מטעם האירגון. לאחר מכן מערכת המידע תעבור עדכוני גירסא, תוספות והתאמות לצרכים המשתנים של האירגון במהלך השנים.
 

במרבית המיקרים מערכת מידע אירגונית מקצועית תלווה את אותו האירגון למשך שנים רבות ותאפשר לו פעילות שוטפת תקינה ומסודרת על בסיס קבוע.

 

כיצד מבוצעת הטמעה של מערכת מידע באירגון?

 

לאחר שהמערכת מוכנה יש צורך להטמיע אותה בקרב עובדי האירגון ועל כן ייערכו מספר מפגשים בהם תועבר הדרכה בנוגע לשימוש במערכת וכמובן שיסופק שירות של תמיכה טכנית על צרכי האירגון לאורך התקופה בה יעשה שימוש בתוכנה תוך כדי המשך הדרכות וליווי בכל עת שיתווספו תוספים שונים למערכת והיא תעבור רענון.