חברת מחשבת מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לכל סוגי החברות והארגונים במשק, בכל קנה מידה ובכל תחום עיסוק. פתרונות התוכנה שלנו מותאמים באופן אישי לצרכיו הספציפיים של כל לקוח, ועושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והחדישות ביותר. בתוך כך, אנו מספקים שירותי פיתוח תוכנה בליווי אישי צמוד, לרבות הטמעת הפתרונות באופן שלם ומוצלח בחברה, שעבורה אנו גם מעניקים שירותי תמיכה מקצועיים, מלאים ומקיפים.

 

פתרונות תוכנה לקשת רחבה של צרכים וסוגי חברות

יש לנו את כל הכלים, הידע והניסיון על מנת לספק פתרונות תוכנה למגוון צרכים ועסקים. בין היתר, אנו מספקים פתרונות פיתוח תוכנה עבור אתרים וסמארטפונים, מערכות קליינט סרבר, ממשק עבודה עם בסיסי נתונים, ופיתוח מערכות מידע. בנוסף, אנו מספקים מענה למחלקות שונות בחברה, כדוגמת ניהול קשרי לקוחות, תוכנות שיווק ומכירה, ניהול מלאי, כספים וגבייה. יתר על כן, אנו נעניק לחברתכם פתרונות העונים במדויק לצרכים הספציפיים של תחום עיסוקכם. כך לדוגמא, נספק פתרונות תוכנה עבור צרכי ניהול קורסים למוסדות חינוך אקדמיים, ניהול מנויים למכון כושר, ניהול כספים ומלאי לבתי עסק ובנוסף מערכות מקיפות לארגוני חסד וצדקה.

 

הזמנת שירותי פתרונות תוכנה לעסקים

להזמנת שירותינו בהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם חברת מחשבת על ידי השארת פרטים באתר או כתיבת מייל ל- sales@machshevet.com. אנו נחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף בנושא.